XXI Всеукраїнська виставка-форум "Українська книга на Одещині"

logo_ukrkniga_21-zm-1.jpg

  6-9 серпня 2020 року *

під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України
Одеська національна наукова бібліотека, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова» за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Українського інституту книги та Української бібліотечної асоціації проводять

XXI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині»

Основна мета заходу – сприяння відродженню та розвитку культури в Україні, стимулювання розвитку книговидавничої справи та книгорозповсюдження, популяризація сучасної української книги, виховання культури читання на кращих зразках вітчизняної літератури, сприяння поповненню бібліотек сучасною вітчизняною книжковою продукцією.

Програма виставки-форуму передбачає широкий спектр заходів з популяризації книги і читання як для широких верств населення, так і професійного спрямування: презентації нових вітчизняних видань та видавничих проєктів, промоакції, панельні дискусії, творчі майданчики, літературні студії, автограф-сесії, майстер-класи тощо за участі представників провідних видавництв України, письменників, ілюстраторів книги, літературознавців, мистецтвознавців, бібліотечних фахівців та широкої громадськості. 

Буде проведено конкурс «Краща книга виставки-форуму «Українська книга на Одещині» - 2020».

Запрошуємо видавництва, поліграфічні підприємства, книгорозповсюджувачів, літературні агенції, громадські організації, культурні центри, письменників, художників, діячів науки, літератури та мистецтва взяти участь у XXІ Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині».


* Дата проведення може бути змінена/уточнена
у залежності від умов зняття обмежень на проведення масових заходів в Україні

Інформаційний лист учасникам виставки

Заявка на участь у XXІ Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині» Заявка на проведення заходу для внесення до Програми ХХІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині»

Створено: 24.02.2020
Останнє оновлення: 22.05.2020
Переглядів: 334
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.