Презентація трилера Ігоря Стамбола «Прокляття інших»

7 серпня 2020 року в ОННБ під час роботи ХХІ Всеукраїнського форуму «Українська книга на Одещині» відбулася презентація книжки історика, кандидата історичних наук Ігоря Стамбола «Прокляття інших» (2020).

01.jpg 1.jpg imgp3472.jpg

Учасники презентації справа на ліво: автор, Ігор Стамбол, ведуча Тетяна Яковлєва, письменник Сергій Дмитрієв

Захід розпочався зі слайд-шоу, який висвітлював підтекст книжки. Були представлені асоціативні фото, що супроводжувались авторськими коментарями. Своїми враженнями від прочитаної книги поділився голова Одеської обласної організації НСПУ Сергій Дмитрієв. Презентація видання перетворилась на цікаве спілкування з автором. Від гостей лунали як запитання так і відгуки тих, що вже встигли раніше ознайомитися з містичним трилером. Так, своїми думками поділився співробітник ОННБ, член НСЖУ і НСХУ Володимир Кудлач, а чимало запитань було у гості та читачки бібліотеки Вікторії Абадовської. Ігор Іванович із задоволенням розповідав про історію написання книги та охоче відповідав на всі запитання та коментарі. Бажаючі мали змогу отримати книжкову новинку з автографом та сфотографуватися з автором на згадку.

5.jpg 4.jpg 3.jpg

Див. також:
Кудлач В.А. Тягар минулого // Чорномор. новини. - 2020. - 13 серп. 

Створено: 12.08.2020
Останнє оновлення: 18.08.2020
Переглядів: 188




© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.