"Твої імена, Україно!" Валентина Щегленка. Анонс

Під час проведення ХХI Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбудеться презентація книжки "Твої імена, Україно!" відомого одеського журналіста, письменника Валентина Щегленка (1948-2019). 

sheglenko_stranica_2-1.jpg sheglenko_stranica_1-1.jpg
У цій книжці автор пише
про цікаві факти з життя, творчість,
наукову та політичну
діяльність видатних представників
української нації


Твори Валентина Щегленка закликають палко любити Україну, красу людської душі, рідну природу, містять яскраві образи, цікаві думки та спостереження. Валентин Петрович Щегленко –  автор чотирьох книг нарисів та збірки віршів. У цій книжці автор пише про цікаві факти з життя, творчість, наукову та політичну діяльність видатних представників української нації, про їх патріотизм, героїчну боротьбу за незалежність України, про їхні досягнення та значний внесок у світову науку та культуру, про українців, якими слід пишатися.

Презентація відбудеться 6 серпня 2020 року об 11.00 у літньому дворику Центральної міської бібліотеки ім. І.Я. Франка (Книжковий провулок, 1а).

Створено: 03.08.2020
Переглядів: 121
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.