«Українська книга на Одещині»: новий формат

29 липня 2020 року в прес-центрі «Odessit.ua» відбулася прес-конференція з нагоди спільного проведення XXI Всеукраїнського форуму «Українська книга на Одещині», XXIV Міжнародного книжкового фестивалю «Зеленая волна» та Корнійчуковського фестивалю

logoukrkniga_nov.jpg 00000img_00000_burst20200729113741999_cover-1.jpg

Учасники прес-конференції зліва направо: Людмила Крижалко, Галина Безікович, Ірина Бірюкова 

Спікери прес-конференції: Людмила Крижалко, заступник директора департаменту – начальник відділу мистецтв та культурно-освітніх закладів департаменту культури та туризму Одеської міської ради; Галина Безікович, голова оргкомітету міжнародного книжкового фестивалю «Зеленая волна» і Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури; Ірина Бірюкова, генеральний директор Одеської національної наукової бібліотеки, голова оргкомітету XXI Всеукраїнського форуму «Українська книга на Одещині».

Прес-конференцію відкрила Галина Безікович, яка розповіла про традиційні заходи фестивалю та щодо змісту основної програми в діджитал-форматі, яка надасть можливість розширити термін дії фестивалю з серпня по жовтень 2020 року.

Людмила Крижалко зосередила увагу глядачів на те, що минулого року Одеса увійшла до списку нових творчих міст ЮНЕСКО і отримала статус «Одеса – місто літератури ЮНЕСКО» та підкреслила значення фестивалю як знакову ініціативу у культурній сфері нашого міста.

Про новий формат спільного проведення XXI Всеукраїнського форуму «Українська книга на Одещині» і XXIV Міжнародного книжкового фестивалю «Зеленая волна» в сучасних умовах, широку різноманітну палітру заходів під час роботи форуму, про запланований ІІ «ОдесаБібліоСаміт» та про свято української книги у Доброславі (Лиманський р-н) розповіла Ірина Бірюкова.

Відеозапис конференції 

Детальніше про XXI Всеукраїнський форум «Українська книга на Одещині»

Детальніше про ІІ «ОдесаБібліоСаміт»

 

 

Створено: 29.07.2020
Останнє оновлення: 30.07.2020
Переглядів: 250
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.