«Honoris Causa…» – книга про почесних членів ОНУ ім. І.І.Мечникова. Анонс

img-2ff69545786ee9a9a0a97230cefa135d-v.jpg

6 серпня 2020 р. о 14:00 у відділі рідкісних видань та рукописів ОННБ в рамках ХХІ Всеукраїнського форуму «Українська книга на Одещині» відбудеться презентація книги «Honoris Causa: почесні члени, доктори, професори Одеського національного університету імені І. І. Мечникова», підготовлена науковцями згаданого закладу: кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України факультету історії та філософії Олександра Євгеновича Музичка, кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України факультету історії та філософії Олени Олександрівни Синявської та доктора історичних наук, професора, проректора Вадима Михайловича Хмарського «Honoris Causa: почесні члени, доктори, професори Одеського національного університету імені І. І. Мечникова». Видання приурочене до 155-річчя Одеського національного університету, містить відомості про почесних членів, докторів та професорів університету від часу заснування до сьогодення.

У зв’язку з поширення коронавірусної інфекції COVID-19 просимо учасників презентації  дотримуватися вимог карантинних заходів: перебувати в захисній масці та дотримуватися безпечної дистанції

Створено: 04.08.2020
Переглядів: 139
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.