Урок історії в бібліотеці

01.jpg

17 вересня 2016 р. в ОННБ у рамках виставкового проекту «Видатні державотворці», який проводиться з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського та 175-річчя від дня народження Михайла Драгоманова, було проведено науково-просвітницьку зустріч «Урок історії в бібліотеці».

1-psihologi-ushinkskogo-i-nastya.jpg

Бібліографічний огляд виставки провела Анастасія Фомичова - провідний бібліограф відділу зв’язків з громадськістю і реклами ОННБ

Під час заходу відвідувачі мали нагоду детально ознайомитися з книжковими експозиціями із фонду ОННБ: «Треба шукати всесвітньої правди»; «Жити, щоб працювати, страждати і боротись разом з вами…». Виставки, відповідно, присвячені до 175- річчя від дня народження Михайла Драгоманова та 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського. Прослухати бібліографічний огляд представленої літератури та доповідь про життєвий і творчий шлях видатних українських державотворців прийшли студенти ПНПУ ім. К.Д.Ушинського кафедри теорії та методології практичної психології.

2-nasyai-obzor-istorikam.jpg

19 вересня 2016 р. на «Урок історії в бібліотеці» до ОННБ завітали студенти історичного факультету кафедри історії України ОНУ ім. І.І.Мечникова. Вони ознайомилися з виставковими експозиціями, що розкривають біографію М.Грушевського та М.Драгоманова, а також прослухали бібліографічний огляд літератури з книжкової експозиції «Прижиттєві та цінні видання Михайла Грушевського» із фонду відділу рідкісних видань і рукописів ОННБ. Його провела Галина Лясота, головний бібліотекар цього відділу. З промовою про цікаві сторінки життя славетних державотворців виступила також Олена Синявська, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії історичного факультету ОНУ імені І.І.Мечникова (на фото у центрі на другому плані).

svitlina-na-pamyat-istoriki-mechnikova.jpg

Створено: 20.09.2016
Переглядів: 454© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.