Валентин Щегленко «Твої імена, Україно!». Презентація

У рамках ХХI Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», 6 серпня 2020 року у літньому дворику Центральної міської бібліотеки ім. І.Я. Франка (Книжковий провулок, 1а) відбулася презентація доробку журналіста, письменника Валентина Петровича Щегленка (1948-2019), своєрідна данина пам’яті письменнику і журналісту. 

02-sheglenko-foto.jpg tvoyi-imena-ukr.jpg 2.jpg

Валентин Петрович Щегленко – автор чотирьох книг нарисів та збірки віршів. У цій книжці наводить цікаві факти з життя, творчість, наукову та політичну діяльність видатних представників української нації, про їх патріотизм, героїчну боротьбу за незалежність України, про їхні досягнення та значний внесок у світову науку та культуру, про українців, якими слід пишатися.

5.jpg 4-1.jpg 3-1.jpg

Під час презентації виступили : Павліченко Володимир Павлович (голова ветеранської організації Одеської національної спілки журналістів України, заступник голови Одеської обласної Ради миру); Мельник Іван Володимирович (редактор газети «Чорноморські новини»), Крижанівська Оксана Василівна (заступник редактора газети «Чорноморський гудок»); Кракалія Роман Тарасович (колега В. Щегленка, товариш); Щегленко Любов Миколаївна (дружина В. Щегленка), а також донька Наталя, друзі та сусіди В. Щегленка, зокрема відомий силач, тренер, майстер спорту СРСР з самбо Пасічник микола Антонович. Презетацію відвідали студенти Одеського професійного училища залізничного транспорту та будівництва, друзі та сусіди автора. 

6.jpg 01-1.jpg 7.jpg

Допис про цю презентацію відображено на сайті Одеської міської ради, а також очікується публікація в газеті "Чорноморські новини"– часопису, з яким тривалий час був професійно повязаний Валентин Петрович Щегленко.

Створено: 12.08.2020
Останнє оновлення: 21.09.2020
Переглядів: 208
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.