Презентація фотоальбому Пітера Кібурца "Одеса. Віч-на-віч…"

6 серпня 2020 р., у перший день роботи ХХІ Всеукраїнського форуму «Українська книга на Одещині», в головному читальному залі ОННБ за участі автора Пітера Кібурца відбулася презентація фотоальбому "Одеса. Віч-на-віч…" (Київ: Мистецтво; Одеса: Картуш).

imgp3072.jpg
Як іноземець сприймає наше місто?
У
перший день роботи ФОРУМУ, 
у головному читальному залі ОННБ

за участі автора,
Пітера Кібурца
(Цюріх, Швейцарія),

відбулася презентація фотоальбому
"Одеса. Віч-на-віч…"
odesa-vich-na-vich.jpg

Пітер Кібурц народився в Швейцарії. Після недовгого навчання на медичному факультеті Бернського університету зрозумів, що це не його покликання, і поступив на філософський факультет Цюріхського університету. Протягом багатьох років був директором однієї з дванадцяти регіональних шкіл і завершив свою трудову діяльність маркетинговим директором у координаційному центрі всіх шкіл при Migros-Genossenschafts-Bund у Цюріху. У 2006–2019 рр. був членом, а потім і президентом шкільної комісії.

Про Одесу автор дізнався ще під час навчання у гімназії, на уроках географії та історії. В ті роки це було чимось далеким, чимось за "залізною завісою". Але коли Перлина у моря стала досяжною, Пітер закохався в наше місто, і результатом цього захоплення стали більш ніж три тисячі фотографій та фільмів, знятих за більш, ніж 20 років.

Пітер бачить Одесу по-своєму… очима іноземця.

Завдяки фотоальбому Пітера Кібурца читачі мають можливість побачити сучасну та колишню Одесу з висоти пташиного польоту і з моря, помилуватись її широкими площами та маленькими двориками, дивовижними фасадами і вишуканими інтер‘єрами...

img_8241.jpg imgp3060.jpg img_8233.jpg

На презентації виступили: Дар Лівшиц, директор видавництва «Картуш»; Любов Задорожна, кандидат філософських наук, ректор Одеської академії неперервної освіти Одеської обласної ради; Пітер Кібурц, автор фотоальбому; Сергій Поночевний, директор видавництва «Мистецтво»; Тетяна Солоненко, головний бібліограф науково-бібліографічного відділу. Перекладачем Пітера була його дружина, Анна Кібурц.

Презентація пройшла в теплій, невимушеній атмосфері. Пітер із захопленням розповідав про свою закоханість у наше місто. Одеса стала для нього містом, яке вразило не лише своєю архітектурою, але й багатонаціональністю, колоритом та чудовим гумором.

Створено: 11.08.2020
Останнє оновлення: 12.08.2020
Переглядів: 167
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.