"Одеса. Віч-на-віч…" Пітера Кібурца. Анонс

51aa42d8b344f514522a526a67547e69_400x400.jpeg

6 серпня 2020 р. об 11 год. в ОННБ у рамках ХХІ Всеукраїнського форуму «Українська книга на Одещині» відбудеться презентація альбому фотографій Пітера Кібурца "Одеса. Віч-на-віч…"

Презентація відбудеться у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки (Пастера, 13). 

odesa-vich-na-vich.jpg
Презентація альбому фотографій
Пітера Кібурца "Одеса. Віч-на-віч…"
(Київ : Мистецтво ; Одеса : Картуш)
за участі автора

Пітер Кібурц народився в Швейцарії. Після недовгого навчання на медичному факультеті Бернського університету зрозумів, що це не його покликання, і вступив на філософський факультет Цюріхського університету. Протягом багатьох років був директором однієї з дванадцяти регіональних шкіл і завершує свою трудову діяльність маркетинговим директором у координаційному центрі усіх шкіл при Migros-Genossenschafts-Bund у Цюріху. У 2006 - 2019 рр. був членом, а потім і президентом шкільної комісії.

Отримавши в дитинстві у подарунок фотоапарат, серйозно захопився фотографуванням. Про Одесу автор дізнався ще у гімназії, на уроках географії та історії. В ті роки це було чимось далеким, чимось за "залізною завісою". Але коли Перлина у моря стала досяжною, Пітер закохався в місто і результатом цієї закоханості стали більш ніж три тисячі фотографій та фільмів, знятих за більше ніж 20 років!

Створено: 03.08.2020
Переглядів: 125
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.