Творчий вечір Олександра Афоніна

Під час проведення ХХI Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбудеться творчий вечір та презентація нової поетичної збірки «Таке життя» Олександра Афоніна. Олександр Васильович, заслужений працівник культури України, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, український громадський діяч у сфері книговидання, лауреат премії імені Дмитра Нитченка, член Комітету з присудження щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Прес-реліз

1.jpg 2.jpg

Автор широко знаний в Україні своїми науковими статтями та полемічними публікаціями, в яких розглядається роль книги у формуванні людської особистості, стосунки української влади й книжкового середовища. Водночас він є автором семи збірок поезій, що вийшли друком у видавництві «Фоліо» та отримали схвальну оцінку читачів. Олександр Афонін не пише вірші, він ними  живе.

Дата і час проведення: 7 серпня 2020 року о 17.00

Місце проведення:  літня читальня-кавярня  Одеської національної наукової бібліотеки (Пастера, 13).

 

Створено: 04.08.2020
Останнє оновлення: 05.08.2020
Переглядів: 122
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.