«Барокові наголоси в українській мові»: лекція Володимира Островського. АНОНС

До дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться лекція Володимира Островського «Барокові наголоси в українській мові».

00.jpg

Володимир Островський – знаний мовознавець, краєзнавець, мистецтвознавець, арт-критик, старший науковий працівник Одеського музею західного і східного мистецтва, співавтор широковідомої й популярної книги «А українською кажуть так…» (Одеса, 2008). Захопливий екскурсовод і натхненний лектор, який зацікавлює темою з першого речення.

Вважається, що XVII–XVIII ст. в історії української культури – це епоха Бароко, специфіка якої виявлялася в найрізноманітніших напрямках мистецького, літературного і літературномовного розвитку.

Володимир Островський із лінгвістичного погляду розкаже коли ж починається епоха бароко в українській літературі і що стало причиною його виникнення як літературного напряму, зокрема про те, як відбилася епоха на особливостях наголосів, акцентів та інтонацій в українській мові.

Лекція відбудеться 5 листопада о 13:00 в залі наукових працівників ОННБ (вул. Пастера, 13).

Онлайн трансляція зустрічі відбудеться на офіційній сторінці бібліотеки у Facebook

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Шановні друзі, просимо врахувати, що відвідування заходів, які відбуваються в ОННБ у період дії "червоного" рівня карантинних обмежень можливе за умови пред’явлення:

- негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування закладу;

- або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;

- або одужання особи від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Створено: 03.11.2021
Оновлено: 04.11.2021
Переглядів: 811
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.