Презентація книжки Анатолія та Олексія Петровських «Земля Асів. Забуті сторінки минулого українських земель»

foto-1.jpg

8 червня у рамках XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» у затишній залі відділу краєзнавства «Одесика» Одеської національної наукової бібліотеки відбулася презентація книжки «Земля Асів. Забуті сторінки минулого українських земель» (Одеса, 2023) за участі її авторів.

Ця праця, що є результатом 30-річної кропіткої праці, висвітлює різноманітні аспекти історичного розвитку українських земель від часів Середньовіччя до сучасності і вже встигла привернути увагу читачів. У ній автори розвінчують міфи імперської та радянської історіографії, пропонуючи новий погляд на становлення та розвиток державотворення на українських землях. 

foto-2.jpg foto-3.jpg

Презентація видання привернула увагу значної кількості бажаючих зануритися в глибини історії нашого краю та завдяки цій винятковій праці переосмислити історичні події та факти, і побачити їх з нової перспективи. Читачі високо оцінили глибину аналізу історичних подій та майстерність авторів. Один із гостей відзначив: «Ця книга – справжній подарунок для поціновувачів якісної української літератури. Вона змушує замислитися про наше минуле і майбутнє, про те, як історія впливає на кожного з нас».

foto-4.jpg

Під час заходу відвідувачі мали можливість особисто поспілкуватися з авторами та отримати їхні автографи. Анатолій та Олексій Петровські з радістю відповідали на запитання та поділилися своїми творчими планами на майбутнє.

Презентація відбулася в теплій і дружній атмосфері, залишивши в усіх присутніх незабутні враження. Книжка «Земля Асів. Забуті сторінки минулого українських земель» знайде своє гідне місце на полицях шанувальників української історії.

У рамках XXIV Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» традиційно відбувається конкурс «Краща книга виставки-форуму 2024». Цьогоріч видання Анатолія та Олексія Петровських «Земля Асів. Забуті сторінки минулого українських земель»  здобуло диплом у номінації «Історична спадщина». Користуючись з нагоди, вітаємо авторів та бажаємо подальших творчих успіхів на письменницькій ниві, нових презентацій і зустрічей з вдячними читачами.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з книжкою «Земля Асів. Забуті сторінки минулого українських земель» в Одеській національній науковій бібліотеці.

До зустрічі на сторінках історії!

Створено: 12.06.2024
Переглядів: 805
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.