Графік роботи бібліотеки

УВАГА, ОНОВЛЕНО! Шановні користувачі, у зв'язку з ранковими терактами, вчиненими російською федерацією проти цивільного населення України, команда Одеської національної наукової бібліотеки змушена призупинити обслуговування у читальних залах. З метою захисту життя працівників та відвідувачів 11 та 12 жовтня 2022 року Бібліотека не прийматиме відвідувачів, заплановані культурно-просвітницькі заходи будуть перенесені на пізніші дати.

301240691_5953750964654836_3639666252538782386_n.jpg

Зверніть увагу!
Зміна у графіку роботи!

Шановні користувачі!

 

На підставі Указу Президента України від 18 квітня 2022 року № 259/2022 "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», з метою оптимізації обслуговування користувачів, всебічного сприяння реалізації прав громадян на знання, освіту, користування культурними досягненнями, забезпечення зручності доступу до інформаційних ресурсів, раціонального використання робочого часу та у зв’язку з тимчасовою неможливістю здійснення обслуговування користувачів у приміщеннях головного корпусу бібліотеки (вул. Пастера, 13) повідомляємо, що обслуговування користувачів здійснюється в читальному залі за адресою вул. Академіка Філатова, 1.

 

Графік роботи читального залу:
понеділок-неділя: з 9.00-19.00 без вихідних


До послуг користувачів зручний читальний зал з універсальним підсобним фондом, зал поточної періодики газет та журналів, інтернет-центр з доступом до WI-FI та ПК, персональний абонемент, робота інформаційно-контактного центру для вимушених переселенців та тимчасово переміщених осіб, заняття з безоплатного вивчення англійської та німецької мов.

На базі читального залу діє «Клуб родинного дозвілля» по залученню батьків із дітьми до інтелектуально-тематичних заходів, бібліотечних вікторин, дебатів, шахових турнірів тощо.

Читальний зал (вул. Акад. Філатова, 1) надає повний спектр послуг. Будь-яке видання електронного каталогу Ви можете замовити через послугу попереднього замовлення viknaonnb@gmail.com та отримати його для роботи в читальному залі (вул.Акад. Філатова, 1)

Впродовж 2022 року наукові працівники можуть отримати безкоштовний доступ до джерельної бази повнотекстових електронних ресурсів. Перелік доступних ресурсів суттєво розширено оскільки понад 15 видавництв додатково відкрили електронні колекції книг і журналів для користувачів  України, зокрема:

 

Звертаємо вашу увагу на доступність сервісів обслуговування користувачів у віддаленому режимі!

Запрошуємо Вас через офіційний веб-сайт ОННБ пройти реєстрацію користувача та отримати номер читацького квитка, який надасть доступ через особистий кабінет користувача до віддалених послуг:

  • електронного каталогу, який дозволяє забезпечити онлайн-доступ 24/7 до інформації про наявність документів у фондах книгозбірні, за результатами пошуку можна оформити попередню читацьку вимогу, одержати бібліографічний список видань, переглянути записи з нових надходжень. Безоплатне використання інформації про склад бібліотечних фондів можна отримати через довідково-пошуковий апарат електронного каталогу ОННБ та у телефонному режимі (тел.: (048) 718-53-60);
  • електронної бібліотеки, яка надає можливість безоплатного отримання в користування документів із фондів бібліотеки, зокрема електронних ресурсів відкритого доступу в:

цифровій колекції книжкових пам’яток "Скарби України",

цифровій колекції «Старовинна гравюра — культурна спадщина України»


Довідки за телефоном:

+38 048 723 21 93 (відділ обслуговування користувачів),
+38 048 723 02 52 (загальний відділ).

Телефон читального залу по вул. Філатова, 1: +38 048 765 49 55.

е-mail:  onnb.filatova@gmail.com

Про відновлення обслуговування користувачів у приміщеннях основного корпусу бібліотеки вас буде проінформовано додатково.


Шановні користувачі!

З метою вашого убезпечення під час відвідання бібліотеки, на випадок повітряної тривоги, бібліотекарі  зорієнтують вас і допоможуть дістатися безпечного місця. Найближче бомбосховище для працівників та відвідувачів читального залу на Філатова, 1 розташоване за адресою: вул. Люстдорфська дорога, 86 в приміщенні Фізико-хімічного інституту ім. О. В. Богатського НАН України.

 

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!
Працюймо на перемогу разом!

 

 

Створено: 01.07.2016
Оновлено: 26.10.2022
Переглядів: 21270
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.