«Конституція України — правовий фундамент державності і закон­ності». Анонс

З нагоди 28-ї річниці прийняття Конституції України в рамках проєкту «Інформаційно-контактний центр правової допомоги» Одеська національна наукова бібліотека спільно з Одеським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведе лекцію на тему: «Конституція України – правовий фундамент державності і законності».

foto-1-konstituciya.jpg

В Основному Законі України закарбовані фундаментальні цінності – суверенітет, територіальна цілісність і недоторканність держави, демократія, верховенство права, незворотність європейського та євроатлантичного курсу України. Це реальні прагнення та цілі українського народу, який вже протягом 3 років виборює незалежність у боях проти підступного агресора.

Під час заходу обговоримо конституційні права та свободи людини в Україні: право на навчання та розвиток, право на юридичну та медичну допомогу, відпочинок і дозвілля, гідний рівень життя та інші права та гарантії.

У рамках зустрічі буде презентована книжкова виставка до дня Конституції України «Конституція України – правовий фундамент державності і законності», де експонуватимуться сучасні книжкові видання з фонду Одеської національної наукової бібліотеки. В експозиції представлені документи та публікації, які висвітлюють історію та сучасність українського конституціоналізму, гарантії реалізації конституційних прав і свобод людини та громадянина в України.

Дата: 27 червня 2024 року.
Початок о 15:00.
Місце проведення: Одеська національна наукова бібліотека (вул. Пастера, 13).
Тема лекції: «Конституція України – правовий фундамент державності і законності».

Створено: 24.06.2024
Переглядів: 513
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.