Народознавча зустріч «Із джерела народної скарб­ниці: свято сонце­вороту» до дня літнього сонце­стояння. Анонс

soncestoyannya.jpg

18 червня в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1) о 12.00 відбудеться народознавча зустріч «Із джерела народної скарбниці: свято сонцевороту» до дня літнього сонцестояння.

Свято сонцевороту відзначається у багатьох культурах і пов'язане з моментом, коли сонце досягає найвищої або найнижчої точки на небосхилі, що відбувається двічі на рік: у зимовий та літній день сонцестояння. Це важливий час, пов'язаний із різними обрядами, традиціями та святкуваннями, які відображають значення циклічності та природних перетворень.

Зазвичай свято сонцевороту влітку відзначає прихід літа, пов'язуючи його з плодючістю, родючістю та силою сонячної енергії. У зимовий сонцеворот відзначають прихід зими, періоду спокою, відновлення та нового початку.

Якщо вам цікаво більше дізнатися про те, які традиції та звичаї притаманні цьому дню, запрошуємо всіх бажаючих відвідати захід.

Створено: 17.06.2024
Переглядів: 682
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.