Творча зустріч зі Світланою Кучеренко та презентація її поетичних збірок «Роде мій» та «За лаштунками мрій» (Дрогобич, 2024). Анонс

foto-1.jpg

27 червня 2024 р. о 14:00 в Одеській національній науковій бібліотеці (вул. Пастера, 13) відбудеться презентація поетичних збірок «Роде мій» і «За лаштунками мрій» (Дрогобич, 2024) та зустріч з автором – Світланою Кучеренко.

foto-2.jpg foto-3.jpg

Світлана Григорівна народилася у Слов’янську (Донецької області); за фахом – працівник  культури, авторка цікавих культурно-мистецьких проєктів, що популяризують та поширюють  надбання вітчизняної культури  в Україні і закордоном, зокрема – проєкту «Єдина Україна – Схід і Захід разом»(2010).

foto-4.jpg

«В єдності наша сила!
Єдність – то наша зброя!
І те, що комусь не під силу,
Здолаємо разом з тобою!»

 У 2014 році, внаслідок російської агресії на Сході України, Світлана Кучеренко  з дітьми змушена була переїхати до Одеської області та майже одразу активно ввійшла у творче життя Одещини.  З 2019 року пані Світлана обіймає посаду завідувача відділу народної творчості та етнографії Одеського обласного центру української культури. За значний внесок у розвиток культури Одещини нагороджена Почесною відзнакою Одеської обласної ради, дипломами та подяками Департаменту культури національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської  облдержадміністрації.

Писати вірші Світлана Кучеренко почала з раннього дитинства, вже тоді вони присвячувалися найріднішим – мамі, татові, мальовничій українській природі Кіровоградщини та Донбасу, Україні. Згодом твори автора  набували тематики життєвих сенсів пов’язаних з війною що увірвалась у мирне життя українців. Вірші Світлани Григорівни публікувалася у різноманітних літературних альманахах , журналах і газетах.  У 2024 році у дрогобицькому видавництві «Коло» вийшли друком дві  збірки поетеси – «Роде мій» та «За лаштунками мрій».

foto-5.jpg

Як щиро зазначає сама пані Світлана:  «Я пишу сьогодні, у дні війни, про свій рід – простих і працьовитих людей, про міста і села своєї країни, згадую  рідних і далеких українців, яких вважаю своєю родиною… Лірика та проза стали моєю мистецькою сповіддю, що завжди зцілює душу».

Запрошуємо всіх шанувальників поетичного слова на цікаву та надихаючу зустріч!

Створено: 24.06.2024
Оновлено: 25.06.2024
Переглядів: 757
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.