← Література з питань права (за вересень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Сімейний кодекс України : станом на 1 січня 2020 р. / Олександра Олегівна Білик, Тетяна Валеріївна Боднар, Володимир Антонович Ватрас, Ірина Олександрівна Дзера, Олександр Васильович Дзера ; за заг. ред. Тетяна Валеріївна Боднар, Олександр Васильович Дзера. – Київ : Юрінком Інтер, 2020. – 550 с. – (Науково-практичний коментар).

Анотація

Понад 15 років в Україні діє новий Сімейний кодекс України, введений в дію з 1 січня 2004 р. Практика застосування його положень виявила низку теоретичних та практичних проблем, труднощі у тлумаченні багатьох норм. У пропонованому коментарі аналізуються норми Сімейного кодексу, інших актів законодавства України, міжнародно-правових актів. У ньому широко досліджується сучасна судова практика та практика попередніх років, дається порівняльна характеристика норм СК та норм Кодексу про шлюб та сім’ю 1963 р.

Видання розраховане на адвокатів, працівників прокуратури та правоохоронних органів, нотаріусів, працівників юридичних служб підприємств і установ, на науковців і студентів юридичних вищих навчальних закладів та юридичних факультетів.