← Література з питань права (за вересень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Романюк О. В. Оперативно-розшукова діяльність та безпека в пенітенціарних установах : навч. посіб. / О. В. Романюк, О. С. Вишневський, В. В. Музика ; Білоцерків. центр ПКП ДКВС України ; заг. ред. В. О. Човган. – Біла Церква : [б.в.], 2019. – 266 с.

Анотація

У навчальному посібнику розкрито основні поняття оперативно-розшукової діяльності та безпеки, сучасні підходи до безпеки в установах виконання покарань, співпраці та комунікації оперативних підрозділів установ виконання покарань з органами Національної поліції та іншими правоохоронними органами. Висвітлено заходи з організації контролю за порядком відбування покарання засудженими та ролі оперативно-розшукової діяльності в реалізації цих заходів. Надано рекомендації щодо протидії субкультурі засуджених та запобігання окремим видам злочинів і правопорушенням в установах виконання покарань.

Посібник рекомендовано для персоналу оперативних підрозділів установ виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України. Він також може використовуватися викладачами, слухачами,практичними працівниками органів і установ виконання покарань та всіма, хто цікавиться питаннями оперативно-розшукової діяльності та безпеки в пенітенціарних установах.