← Література з питань права (за вересень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Виконавче провадження : підручник / Н. Ю. Голубєва, І. В. Андронов, І. О. Бут, Н. В. Волкова, О. В. Воробйов ; Нац. ун-т "Одеська юридична академія" ; за ред. Н. Ю. Голубєва. – Одеса : Фенікс, 2020. – 459 с. – (Підручник 2020).

Анотація

Підручник призначено для підготовки фахівців за спеціальністю «Правознавство» і підготовлено з урахуванням положень Законів України «Про виконавче провадження» та «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», нової редакції Цивільного процесуального кодексу України, Цивільного кодексу України, Сімейного кодексу України та інших нормативно-правових актів, матеріалів судової практики.

Він має на меті зорієнтувати студентів у доволі великій кількості інформації, підкреслити найважливіші проблеми виконавчого провадження, акцентувати увагу на найбільш цікавих і важких питаннях, що входять до курсу «Виконавче провадження».

Адресовано викладачам, студентам, аспірантам, суддям, приватним і державним виконавцям, адвокатам, нотаріусам, а також усім, хто цікавиться питаннями судочинства та виконавчого провадження України.