Подяка БО «Благодійний фонд «Бібліотечна країна»

Щиро дякуємо за цінний дарунок Благодійній організації «Благодійний фонд «Бібліотечна країна», яка нещодавно передала до ОННБ 481 примірник документів на різних носіях інформації. Серед отриманих документів аудіокниги, аудіодиски та друковані видання суспільної тематики та художні твори, підготовлені до випуску провідними українськими видавництвами: Ранок, Видавництво Старого Лева, Фоліо, Навчальна книга Богдан, Наш формат та інші.

1.jpg

Подаровані документи знаходяться у процесі бібліотечної обробки і найближчим часом стануть доступними широкому загалу користувачів. 

Частина отриманих документів буде направлено бібліотекам Одеси та Одеської області, а також за кордон бібліотекам-партнерам з міжнародного книгообміну (Молдова, Румунія, Білорусь, Литва та ін.). 

Довідково:

Благодійну організацію “Благодійний фонд “Бібліотечна країна” було засновано в червні 2015 року.

Мета роботи Фонду – здійснення благодійної діяльності, спрямованої на надання допомоги та сприяння законним інтересам бібліотек України.

В червні 2016 р. БФ «Бібліотечна країна» спільно з командою випускників дванадцятого семінару «Відповідальне лідерство» ініціативи Аспен в Україні почали реалізацію нового проекту «ЖИВА СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА», метою якого стало поповнення фондів українських бібліотек новими примірниками сучасної української та світової літератури від провідних видавництв України, поширення культури читання, активізація діалогу шляхом проведення зустрічей діячів української культури з читачами.

У вересні 2016 року були анонсовані нові проекти. В рамках проекту «Подаруй книгу рідній бібліотеці» кожен може подарувати українські книжки одній з бібліотек нашої країни. Все, що необхідно зробити – це купити пакет книжок за спеціальною, зниженою, ціною на сайті www.livelibrary.com.ua та вказати бібліотеку, якій благодійник хоче допомогти. Книги будуть відправлені Фондом у зазначену бібліотеку. Партнери проекту: українські видавництва, які надали спеціальну ціну на свої книги та компанія «Нова пошта», яка безкоштовно буде доставляти книги в бібліотеки.
Другим проектом є конкурс «Бібліотека – як сучасний інформаційний центр». Партнер проекту – Українська бібліотечна асоціація. Метою конкурсу є відзначення професійних успіхів та творчої ініціативи серед бібліотек України та забезпечення можливості надати благодійну допомогу бібліотекам з найцікавішими заявками. Учасниками можуть бути українські публічні бібліотеки всіх рівнів. З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті www.livelibrary.com.ua. Кінцева дата подання заявки – 16 жовтня 2016 р.

Створено: 07.11.2019
Переглядів: 2903
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.