Подяка громадській організації «Одеська міська федерація шахів»

В Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки громадської організації "Одеська міська федерація шахів" діє партнерський проєкт «Хід конем», організований в рамках «Клубу родинного дозвілля». Третій рік поспіль у гостинних бібліотечних просторах за сприяння провідних діячів одеського шахового руху долучаються до світу шахів всі бажаючі: відбуваються шахові турніри гравців різного віку і статі, конкурси з розв’язання шахових задач з нагородженням переможців, тематичні культурно-просвітницькі заходи, флешмоби тощо. 

Черговим приємним здобутком співпраці стала допомога Одеської міської федерації шахів у ремонті фасаду будівлі, де розташований читальний зал книгозбірні (вул. Акад. Філатова, 1). Дякуємо активістам федерації та особисто її очільнику Олександру Фуреру за сприяння в облаштуванні комфортних умов для відвідувачів бібліотеки!

photo_2022-09-20_14-28-35.jpg

До ремонту   

photo_2022-09-20_14-28-13.jpg

 Після ремонту

Оновлений зовнішній вигляд будівлі читального залу бібліотеки - це прекрасний дарунок нашій книжковій спільноті напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, який ми запрошуємо відсвяткувати разом з нами. Нагадуємо, цикл заходів «Бібліотека – твоя точка опори» відбудеться з 25 вересня по 1 жовтня 2022 року у приміщенні читального залу ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1), з програмою заходів ви можете ознайомитися на сайті бібліотеки або слідкувати за оновленнями на сторінці ОННБ у Фейсбуці

Створено: 21.09.2022
Переглядів: 11022
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.