Сердечно дякуємо добродіям за подарунок, що зміцнить наші позиції на культурному фронті, і – за підтримку, яка зігріває наші серця!

35.jpg

Одеська національна наукова бібліотека, завдяки голові ради «Комітету сприяння розвитку інформаційного суспільства» в особі Надії САДОВОЇ, отримала благодійну допомогу у вигляді засобу зв’язку, а саме телекомунікаційного обладнання.

Сьогодні, коли нічна атака рашистів на центр Одеси вкотре забрала життя одеситів, WiFi-роутер Nokia Beacon 1, подарований громадською організацією «Комітет сприяння розвитку інформаційного суспільства», було вирішено використовувати для підключення до всесвітньої мережі інтернет в укритті Одеської національної наукової бібліотеки задля надійного забезпечення зв’язку.

Щиро вдячні «Комітету сприяння розвитку інформаційного суспільства» та особисто  Надії САДОВІЙ за співпрацю та підтримку нашої книгозбірні у ці непрості воєнні часи.

 

Колектив Одеської національної наукової бібліотеки,
генеральний директор Ірина БІРЮКОВА.

Створено: 14.06.2023
Переглядів: 6869
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.