Подяка Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського НАН України за потужну колекцію наукових видань


Висловлюємо щиру вдячність Національній академії наук України в особі її очільника  – академіка НАН України Анатолія ЗАГОРОДНЬОГО, а також науковому колективу Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського НАН України в особі директора – академіка НАН України Ганни СКРИПНИК за вагоме поповнення книжкового фонду нашої книгозбірні.

Завдяки започаткованій акції «Національна академія наук України – бібліотекам» Одеська національна наукова  бібліотека безкоштовно отримала від Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського НАН України 70 ґрунтовних наукових видань народознавчого та мистецтвознавчого спрямування.  Фундаментальні видання із української та європейської етнології, дослідження національної культури, народної та професійної творчості стали значним внеском до бібліотечного фонду однієї із провідних книгозбірень країни. Серед цінних видань, що поповнили фонд національної бібліотеки, зокрема, унікальний корпус фольклорно-етнографічних експедиційних джерел «Етнографічний образ сучасної України» (10 томів), перевидана етнографічна спадщина П. Чубинського (6 томів), М. Костомарова та Ф. Колесси, багатотомні видання з історії образотворчого та декоративного мистецтва, кіно, музики та театру, музичні і фольклористичні енциклопедичні праці тощо.

Отримані видання експонуються в головному читальному залі ОННБ на книжковій виставці «З колекції дарунків 2022–2023» і доступні для ознайомлення дослідникам, історикам, краєзнавцям, етнографам, культурологам, мистецтвознавцям та всім, хто цікавиться історією, культурною і духовною спадщиною України.

Створено: 03.10.2023
Переглядів: 4697
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.