Подяка Ганні Горобець, директору видавництва «Горобець» (м. Київ)

Висловлюємо щиру вдячність Ганні Горобець, директору видавництва «Горобець» (м. Київ), за дарунок двох факсимільних видань, надрукованих у рамках проєкту «Повертаємо в Україну культурну спадщину»: «Холмське Євангеліє ХІІІ століття» (Київ, 2015) та «Реймське Євангеліє» (Київ, 2019), які віднині доступні науковій громадськості та широкому загалу користувачів Одеської національної наукової бібліотеки.

01a.jpg 03-rejmske.jpg 07.jpg

З часів Київської Русі, збереглося не більше одного відсотка рукописів, більшість яких знаходиться поза межами України та є унікальними перлинами світових культурних скарбниць. Метою проєкту «Повертаємо в Україну культурну спадщину», започаткованого видавництвом «Горобець» у 2009 році, є повернення у вигляді факсимільних копій давніх українських рукописних книг, які створені на теренах Русі-України та з різних причин розпорошені по Світу, що дозволить науковцям, дослідникам та усім хто цікавиться історією української середньовічної рукописної книги продовжувати дослідження історико-культурної спадщини українського народу.

Детальніше

Створено: 25.01.2021
Переглядів: 22415
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.