Подяка Ользі Уманськи

У відділ Міжнародних проектів ОННБ надійшли нові видання, як наслідок партнерських стосунків між співробітником бібліотеки Володимиром Кудлачем (автором монографії про Г.С. Головкова) та Ольгою Уманськи – науковцем, бібліотекарем і архівістом Бібліотеки при Бостонському психоаналітичному товаристві та інституті (Olga Umansky, Librarian, Archivist Boston Psychoanalytic Society and Institute).

 

boston-tea-parties.jpg
Boston Tea Parties:
Recipes from the Museum of Fine Arts,
Boston, Revised Edition Paperback – June 1, 2000
by MFA Senior Associates (Author)

Історичне Бостонське чаювання, організоване колоністами в 1773 році, назавжди утвердило міцний зв'язок між Бостоном та чашкою чаю. Справа в тому, що бостонці не тільки любили свій чай, але й із задоволенням ділились багатими традиціями, притаманними чаюванню. Бостонські чайні вечірки представляють найкраще з чайної традиції в бостонському стилі. У цьому новому перевиданні класичної кулінарної книги представлено усього 230 рецептів: від ситних маленьких бутербродів до смачних чайних хлібців і неперевершених печива та тістечок. Посібник містить також поради щодо ідеального заварювання з інгредієнтів. Маємо чудово ілюстроване видання з колекції Бостонського художнього музею.

 

greta-bibring.jpg


Grete Bibring: A Culinary Biography Paperback –
June 26, 2015
by Daniel Jacobs (Author), Olga Umansky (Author)

 

Для доктора Грете Бібрінг, близької подруги Анни Фрейд і теж відомого психоаналітика, обідній стіл став місцем порядку і ввічливості у жорсткому конкурентному світі. У Відні, де її виховували, ці вечері забезпечували відчуття затишку та спільності в місті, яке ставало все більш ворожим до євреїв. В США вони допомогли спочатку зорієнтувати її на незнайомому місці, і стали втіхою як для Грете, так і для інших. Подібні вечірки виховували узи дружби, вірності та колегіальності, як у добрі, так і в погані часи. Забезпечували наступність між минулим і сьогоденням, ставши містком між тим, що Грета знала, і тим, що їй ще належало навчитись.

Біографія Грете Бібрінг супроводжується раніше не опублікованими її фотографіями, а також її колег, короткими розповідями про життя гостей та 11 автентичними рецептами з її столу.

 

imago059.jpg

Також читачі ОННБ матимуть можливість

ознайомитись з унікальним журналом
«AMERICAN IMAGO»

Також читачі ОННБ матимуть можливість ознайомитись з унікальним журналом «AMERICAN IMAGO», заснованого у 1939 році основоположником психоаналізу Зіґмундом Фройдом і його другом і послідовником Ханнсом Саксом (Sigmund Freud, Hanns Sachs). На сторінках видання ґрунтовні дослідження про одесита Сергія Панкеєва («Людина-Вовк») за авторства Olga Umansky (The Wold Man`s Russia) та John H. Baker (Lightand Darknessin Landscape Paintings by the Wolf Man). У останньому йдеться про пейзажний живопис знаменитого пацієнта Зіґмунда Фройда.

Бібліотека дякує дарувальникам за ці високо поліграфічні та змістовні видання.

 

Створено: 26.10.2020
Переглядів: 22332
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.