← Література з питань екології (за червень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Гончаренко М. С. Екологія людини : навч. посіб. для студентів ВНЗ / Марія Степанівна Гончаренко, Юрій Дмитрович Бойчук ; за ред. Н. В. Кочубей. – 2-ге вид, випр. і допов. – Суми : Університетська книга, 2018. – 390 с. : табл.

Анотація

Викладена сучасна теорія розуміння феномена людини з екологічних, біологічних, соціальних і філософських позицій. Людина розглядається як космо планетарний феномен. Досліджується взаємодія людини з навколишнім середовищем з урахуванням прямих і зворотних зв’язків цієї взаємодії.

У посібнику викладений холі стичний підхід до пізнання людини як біоенерго інформаційної системи, що є основою спрямованого управління процесами життєдіяльності, оптимізації обміну з навколишнім середовищем, нових підходів до боротьби з хворобами, збереження та зміцнення здоров’я, духовної еволюції людини як єдиного шляху спасіння від екологічного апокаліпсису.

Розрахований на студентів екологічних, біологічних, психологічних, соціологічних, географічних, медичних, валеологічних та інших спеціальностей.