← Література з питань екології (за червень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Кубатко О. В. Флуктуації розвитку еколого-економічних систем = Fluctuations of economic and ecological systems development : монографія / Олександр Васильович Кубатко ; гол. ред. В. І. Кочубей. – Суми : Університетська книга, 2018. – 382 с. : табл.

 

Анотація

Розглянуто вплив флуктуацій на розвиток еколого-економічних систем. Обґрунтовано методологію оцінювання рівня синхронізації та однорідності флуктуацій еколого-економічного розвитку. Проаналізовано переваги та недоліки окремих інструментів щодо адаптації економічних систем до кліматично-ресурсних флуктуацій. Обґрунтовано механізми та стратегії реагування еколого-економічних систем на негативні ресурсні флуктуації. Визначено вплив флуктуацій забруднення навколишнього середовища на стан здоров’я населення.

Рекомендована для фахівців і науковців у галузі економіки природокористування та охорони навколишнього середовища, працівників державних структур, громадських організацій та установ, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів.