АКТУАЛІЗАЦІЯ БІБЛІОТЕЧНИХ ФОНДІВ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

zastavka.jpg

Бібліотечні фонди, як складова інформаційних ресурсів держави, потребують особливої уваги, а також розвитку і захисту, зокрема і від поширення ворожих інформаційних впливів. В умовах збройної агресії російської федерації проти України актуалізація бібліотечних фондів є необхідною та, водночас, має відбуватися виважено і поступово, з урахуванням виду бібліотеки, із застосуванням індивідуального підходу до кожного документа, який зберігається в її фонді.

Міністерство культури та інформаційної політики України, Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, Рада з питань розвитку бібліотечної справи ініціюють серію публічних експертних обговорень з метою підвищення поінформованості фахівців бібліотек України всіх систем і відомств щодо організаційно-правових механізмів та успішних практик актуалізації бібліотечних фондів в умовах військової агресії російської федерації.

Запрошуємо фахівців бібліотек взяти участь у відкритому засіданні Ради з питань розвитку бібліотечної справи та долучитися до обговорення наступних питань:

Запрошуємо керівників та провідних фахівців бібліотек, представників органів державного управління та місцевого самоврядування, користувачів бібліотек, інших зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні на сторінці події у Facebook.

Читайте також:

Підсумки засідання Ради з питань розвитку бібліотечної справи

Запис трансляції засідання доступний за посиланням : fb.watch/dRtTYKeAPh/

Створено: 20.06.2022
Оновлено: 28.06.2022
Переглядів: 6488
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.