Конкурс «Краща книга виставки-форуму 2019»

konkurs-knigi.jpg

Організаційний комітет ХХ Всеукраїнської виставки-форуму „Українська книга на Одещині” доручив журі конкурсу „Краща книга виставки-форуму 2019” розглянути видання, які видавництва та автори пропонують на його розгляд. Вже представлено понад 40 видань з різних галузей знань. Це наукові праці, класичні та сучасні твори, цікаво ілюстровані видання, різноманітна література для дітей. На конкурс цього року, як завжди, подано досить багато книжок одеських авторів. Радіємо, що частина з них були написані з використанням фондів ОННБ. 

Запрошуємо Вас познайомитися з цими виданнями, представленими в НОМІНАЦІЙНОМУ СПИСКУ конкурсу «Краща книга виставки-форуму 2019 року»

Прийом книжок на конкурс триває. У відповідності до Положення про конкурс рішенням журі переможці конкурсу, видавництва та автори проектів, які знайшли можливість свої творчі здобутки втілити у цікаві, корисні видання, будуть нагороджені дипломами у 9-ти номінаціях.


Читайте також:
Положення про конкурс
НОМІНАЦІЙНИЙ СПИСОК конкурсу «Краща книга виставки-форуму 2019 року»
Сторінка ХХ Всеукраїнської виставки-форуму „Українська книга на Одещині” у Фейсбук
Підсумки конкурсу «Краща книга виставки-форуму 2018»

Створено: 15.05.2019
Переглядів: 695
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.