Презентація фотокниги «Донбас і Мирні»

8 червня 2019 р. під час проведення Інтелект-форуму та XX Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбулася презентація фотокниги «Донбас і Мирні», виданої Фондом Ріната Ахметова (Київ: Саміт-книга, 2018).

1-darunki_u_fond_onnb.jpg

Фотокнига – літопис жахливих подій, які в наші дні відбуваються в центрі Європи. Її герої – поранені діти, які чули вибухи снарядів і бачили загибель близьких людей; люди похилого віку, що втратили рідних і залишилися жити в напівзруйнованих будинках; школярі та вчителі, які навчаються і працюють в умовах бойових дій. Це книга про війну і мирних жителів, про зруйновані оселі й обвуглені надії; про те, як люди виживають з надією на мир.

Привітала гостей заходу Ольга Бєльницька, заступник генерального директора ОННБ з бібліотечної роботи та з вдячністю прийняла кілька примірників видання, переданих до фонду книжкової скарбниці.

Спікер Фонду Ріната Ахметова Олена Зубкова зазначила: «Це книга про мирних людей, про їх волю, мужність і бажання жити, про їх надії» та запросила до слова Сергія Батлова, хлопчика, який особисто знаходився в епіцентрі подій.

Емоційними були виступи письменників – Елли Леус та Наїля Муратова, які зачитали уривки з презентованої книги.

Також у заході брали участь представники ФРА, письменники, бібліотекарі, представники ЗМІ.

2slovo_mae_ol_ga_bel_nic_ka.jpg vistup_oleni_zubkovoi.jpg
vistup_oleni_zubkovoi-1.jpg gosti_ta_uchasniki_zahodu-1.jpg
ella_leus.jpg nail__muratov.jpg

zagal_ne_foto-1.jpg

Створено: 13.06.2019
Останнє оновлення: 21.06.2019
Переглядів: 850
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.