«Гетьман Іван Мазепа та його доба»

7 червня 2019 р. під час роботи Інтелект-форуму у відділі мистецтв ОННБ відбулася зустріч з керівництвом Державного спеціалізованого видавництва «Мистецтво» – директором Сергієм Поночовним та головним редактором, заслуженим працівником культури України Ніною Прибегою.

1.jpg 2.jpg

Під час зустрічі була проведена презентація комплексного видавничо-інформаційного проекту «Гетьман Іван Мазепа та його доба» за авторства відомого українського історика Сергія Павленка.

2019 рік – Рік гетьмана Івана Мазепи, коли відзначаються: 

380 років від дня його народження, 350-річчя з дня започаткування гетьманської резиденції у місті Батурині, 310 річниця повстання мазепинців. Увазі відвідувачів було запропоновано ще кілька видань: «Іван Мазепа. Прижиттєві зображення гетьмана та його наближених», «Батуринська фортеця», «Іван Мазепа. Україна 1708-1709 років у джерелах доби». Це фундаментальні дослідження про маловідомий період української історії та культури. Сенсаційні відкриття та документи, які оприлюднені вперше, будуть сприяти популяризації культурної спадщини України.

Створено: 08.07.2019
Переглядів: 268
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.