Творча зустріч з Андрієм Кокотюхою

7 і 8 червня 2019 р. під час Інтелект–форуму та ХХ Всеукраїнської виставки–форуму «Українська книга на Одещині» відбулися творчі зустрічі з відомим українським письменником, сценаристом, романістом, журналістом, майстром детективного жанру Андрієм Кокотюхою.

1-1.jpg 2.jpg

Принагідно зазначимо, що Кокотюха є засновником премії «Золотий пістоль» за кращий авантюрно-пригодницький роман. Твори письменника неодноразово екранізувалися Їх перегляд захоплює, тримає в напрузі.

Зустрічі з Андрієм Кокотюхою 7 червня в читальному залі для наукових працівників в ОННБ і 8 червня 2019 року в ОТГ Вилкове (виїзне свято книги), пройшли в дружній, теплій і затишній атмосфері. Андрій радо ділився з присутніми своєю творчістю, наводив факти з власного життя. Читачі ставили запитання і у своїх виступах стверджували, що саме після читання книг Андрія Кокотюхи діти починають більше цікавитися книжками українською мовою. Бесіда була жвава і цікава, присутні неохоче відпускали автора. Вони стояли в черзі не тільки сфотографуватися з улюбленим письменником, взяти автограф, а й поспілкуватися на одинці. Відкритість та щирість пана Андрія полонили серця всіх присутніх. Нестримні емоції, аплодисменти, захоплення цією креативною особистістю стали пам’ятною подією цьогорічної виставки-форуму. Чи не найголовніше досягнення автора – любов і визнання мільйонів читачів. Підтвердженням цього стали його зустрічі в Одесі й Вилково.

3.jpg 4.jpg
5-vilkovo3.jpg 6-vilkovo2.jpg 7-vilkovo.jpg

Довідково

Перелік літературних нагород цього майстра слова вражає: головні премії престижного Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (отримав більше восьми); лауреат низки премій, серед яких – «Золотий Бабай», «Срібний Георгій» та інші. В 2012 році автор отримав почесне звання «Золотий письменник України».

Створено: 11.07.2019
Переглядів: 361
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.