"Принц Джованни из города Альба Лонга"

7 червня 2019 р. під час проведення Інтелект-форуму в рамках XX Всеукраїнської виставки-форуму "Українська книга на Одещині" в Одеськійобласній бібліотеці для дітей ім. В. Катаєва відбулася презентація книги "Принц Джованни из города Альба Лонга" за участі авторівДмитра Арутюнова та  Андрія Арутюнова — художника-ілюстратора, аніматора.

Читачі – учні Одеської гімназії №4 5-их класів та ЗОШ №56 6-их класів, Одеської спеціалізованої музичної школи–інтернату ім. професора П. С. Столярського 8-их класів поспілкувалися з автором, познайомились з героями книги і ії захоплюючими пригодами.

Дмитро Арутюнов розповів юним читачам про чарівну країну, життя та пригоди принца Джованні зі стародавнього міста Альба Лонга, казкових героїв — маленьких принцесу та принца, чарівника Метруса, чарівні — перстень, озеро та ліс, піратів, розбійників, казкового вовка на ім'я Тускул, про принца Джованні який розмовляє з птахами та тваринами їхньою мовою... Наголосив що головна тема історичної повісті-казки — надійність домашнього вогнища, необхідність дбайливо ставитися до природи. Разом з тим у книжці кинуто виклик підступності, хитрощам і зрадництву. У серцях героїв повісті-казки є місце для любові і ненависті, щастя, відчаю і надії... Це неймовірна життєва історія справжньої дружби, яка здатна перемогти світ зла.

Ряд малюнків та обкладинку книги у жанрі «комп’ютерних пригод» створив художник-ілюстратор Андрій Арутюнов. Діти дізнались, як за допомогою комп'ютерних технологій були зроблені ілюстрації. Сучасна дитина не уявляє своє життя без комп’ютера, тож малюнки одразу привернули увагу юних читачів, стали чудовою альтернативою комп’ютеру. Художник-ілюстратор розповідаючи про малюнки до казки, поділився, як вивчав історичну літературу для достовірного відтворення давньої епохи.

Своїми враженнями про книжку «Принц Джованни из города Альба Лонга» поділилися: Олег Фролов — учень 8 класу Одеської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. професора П. С. Столярського та Анна Драгомерецька — учениця 6 класу Одеської середньої школи № 56.

Юні читачі брали активну участь у бліц-опитуванні "Книжка, яка мені подобається", цікавилися книгами з виставки "Світ пригодницької літератури".

Автори відповідали на численні питання читачів та повідомили, що незабаром з'являться нові пригоди маленького принца Джованні.

Бажаємо творчому тандему батька й сина нових цікавих дитячих книжок, нових ідей, подальших творчих успіхів у галузі дитячої літератури!

ФОТОРЕПОРТАЖ

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4-1.jpg 5.jpg
7.jpg 8-1.jpg 9.jpg

Створено: 08.07.2019
Переглядів: 338
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.