Мистецький ярмарок 2019

Прикрасою ХХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», який проходив в рамках Інтелект-форуму, став «Мистецький ярмарок», який вже п’ятий рік поспіль проводився під час роботи форуму.

Метою проведення ярмарку є збереження, примноження і популяризація української народної культури серед широкого кола громадськості, зокрема дітей та молоді; розуміння її глибинного змісту і значення у сьогоденному житті.

В акції, яка відбулася 7 червня, взяли участь провідні фахівці декоративно-прикладного мистецтва Одещини, зокрема члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України та лауреати обласної премії ім. Ростислава Палецького, заснованої Одеським обласним центром української культури.

На виставці були представлені вироби, виконані в різних техніках декоративно-прикладного мистецтва, а саме: вишивка, бісеро-та соломоплетіння, петриківський розпис, миловаріння, художня кераміка, народна іграшка, українські обереги, традиційні сувеніри та багато іншого.

Було проведено низку цікавих майстер-класів:

  • з петриківського розпису та витинання. Проводила майстер народного мистецтва, лауреат обласної премії ім. Р. Палецького Алла Діасамідзе; 
  • з соломоплетіння. Проводила майстер народного мистецтва, лауреат обласної премії ім. Р. Палецького Марія Космикова;
  • з виготовлення народної ляльки. Своїм досвідом ділилася майстер народного мистецтва, лауреат обласної премії ім. Р. Палецького Олена Овчіннікова;
  • з писанкарства. Уміло і доступно для новопосвячених проводила майстер народного мистецтва Луганщини Леоніда Ткаченко.
    «Мистецький ярмарок», як і минулорічний, пройшов успішно та викликав живий інтерес в учасників та гостей книжкового форуму.

    ФОТОРЕПОРТАЖ
1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 5a.jpg
6.jpg 7-1.jpg 8.jpg
9.jpg 10.jpg 11.jpg
12-2.jpg 12a-1.jpg 13-2.jpg
14-2.jpg 15-1.jpg 16.jpg


 

Створено: 05.07.2019
Переглядів: 401
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.