← ЗНО, навчальна література (за лютий 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Бойко М. Д. Право соціального забезпечення України : навчальний посібник / Микола Дмитрович Бойко. – 5-те вид, перероб. та допов. – Київ : Центр учбової літератури, 2018. – 447 с.

Анотація

У цьому посібнику логіко-тематично зібрані та упорядковані лекції з права соціального забезпечення відповідно до програми «Право соціального забезпечення України» для вищих навчальних закладів за спеціальністю «Правознавство». В ньому, крім теоретичних положень, викладені та прокоментовані основні положення Законів України «Про недержавне пенсійне забезпечення», «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та іншого законодавства з соціального забезпечення з урахуванням змін.

Посібник розрахований на студентів, які навчаються за спеціальністю «Правознавство». Він може стати в нагоді також аспірантам, викладачам права, спеціалістам-практикам, усім, кого цікавлять питання правового регулювання пенсійного забезпечення, надання соціальних допомого та соціального обслуговування в умовах формування ринкових відносин в Україні.