← ЗНО, навчальна література (за листопад 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Фюрст М. Філософія = Philosophie : підручник : пер. с нем. / Марія Фюрст, Юрген Тринкс ; співавт. Ніколаус Галмер ; пер. Вахтанг Кебуладзе. – Київ : Дух і Літера : Ін-т реліг. наук св. Томи Аквінського, 2018. – 533 с.

Анотація

Цей підручник з філософії написали австрійські автори, які мають величезний досвід викладання філософії у гімназії. У зверненні до читачів вони пишуть: «Дорогі школярки, дорогі школярі, ви отримуєте цей підручник від Австрійської республіки для вашої освіти. Книжки не лише допомагають вам у навчанні, вони також приносять радість у життя». Ця книга направду в дуже легкий, невимушений і радісний спосіб розповідає про дуже складні речі. Вона знайомить читача зі структурою філософського знання і з головними філософськими проблемами.

Цей підручник може використовуватися не лише для до університетської освіти, а також у викладанні пропедевтичних курсів із філософії у вищих навчальних закладах. Тож він є вкрай корисним для викладачів, школярів старших класів і студентів, а також для всіх, хто цікавиться філософією.