← ЗНО, навчальна література (за листопад 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Сирохман І. В. Сучасні досягнення харчової науки : навч. посіб. / Іван Васильович Сирохман, Ольга Ігорівна Гирка, Марта-Марія Володимирівна Калимон. – Львів : Растр-7, 2018. – 507 с.

Анотація

Навчальний посібник адресований студентам спеціальності «Харчові технології» освітнього ступеня магістр і базується на використанні передових досягнень науки та практики в галузях харчової і переробної промисловості, особливо щодо поліпшення споживних властивостей основних груп харчових продуктів. Вагоме місце займає висвітлення сучасних наукових досліджень у формуванні якісних характеристик цих груп на основі сучасних наукових досліджень у формуванні якісних характеристик цих груп на основі передових технологій із застосуванням перспективних збагачувальних і біологічно активних добавок, інноваційних інгредієнтів, спеціалізованих жирів тощо. Виділені основні прогресивні спрямування в технології окремих груп харчової продукції. З урахуванням новітніх досягнень науки і рівня розвитку сучасних технологій розглянуті прогресивні методи виробництва продукції належної якості і забезпечення взаємозамінності рецептурних складових.

Навчальний посібник також буде корисним для дотичних спеціальностей з товарознавства, підприємництва, готельно-ресторанної справи.