← Література з питань права (за жовтень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Бабенко А. М. Кримінологічна характеристика та запобігання злочинності у прикордонних регіонах Причорномор'я материкової України : монографія / Андрій Миколайович Бабенко, Віктор Ярославович Конопельський, Ірина Миколаївна Чекмарьова ; Одес. держ. ун-т внутрішніх справ. – Харків : Право, 2019. – 262 с.

Анотація

Монографія висвітлює комплекс теоретичних, методологічних та практичних проблем кримінологічної характеристики та запобігання злочинності у прикордонних регіонах Причорномор’я материкової України. У роботі представлено результати аналізу становлення та розвитку регіонального напряму досліджень у кримінології. Розглянуто актуальні проблеми побудови ефективної регіональної системи запобігання злочинності з урахуванням особливостей криміногенної обстановки у прикордонних регіонах Причорномор’я материкової України.

Видання адресовано науковцям, працівникам правоохоронних і судових органів, викладачам, аспірантам і студентам юридичних факультетів закладів вищої освіти та широкому колу осіб, які цікавляться проблемами запобігання злочинності у регіонах.