День Незалежності Польщі

cw9ihzeweaaaiqv1-1024x591.jpg
Вітаємо зі святом,
дорогі друзі та партнери!


Одеська національна наукова бібліотека
вітає Генеральне консульство Республіки Польща,
а також наших польських партнерів у проєктах міжнародного культурного співробітництва з національним святом - Днем Незалежності Республіки Польща!

Національне свято Польщі – День Незалежності – щорічно відзначається 11 листопада. У цей день, 1918 року було проголошено створення незалежної держави, сформовано перший демократичний уряд Польщі.

Українсько-польські відносини будуються на основі принципів толерантності та взаємоповаги, популяризації спільної історії польського та українського народів, зміцнення дружби між поляками та українцями.

Одеська національна наукова бібліотека підтримує тісні зв’язки з Генеральним консульством Республіки Польща в Одесі, Одеським імені А. Міцкевича відділенням спілки поляків в Україні, проводяться спільні заходи до Днів польської культури в Україні. 2020 рік був багатий на визначні події та спільні проекти. Одеську національну наукову бібліотеку відвідала перша леді Польщі пані Агата Корнгаузер-Дуда, відбувся робочий візит Генерального консула Республіки Польща в Одесі пані Катажини Солек. Підписано Меморандум про співпрацю з громадською організація «Одеське ім. А. Міцкевича відділення Спілки поляків в Україні».

У стінах бібліотеки проведено загальнопольську акцію «Народне читання» та зустріч з Мачєєм Бещадем (Maciej Bieszczad)  – поетом, лауреатом різноманітних конкурсів, стипендіатом Міністерства культури та національної спадщини Польщі, експонувалась виставка "Варшавська битва".


                       Зичимо успіхів та процвітання братньому польському народу!

Створено: 10.11.2020
Оновлено: 11.11.2020
Переглядів: 2141
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.