Робочий візит Генерального консула Республіки Польща в Одесі

10 вересня 2020 р. з робочим візитом Одеську національну наукову бібліотеку відвідали пані Катажина Солек, Генеральний консул Республіки Польща в Одесі та радник з питань культури Генерального консульства Республіки Польща пані Ельжбета Маршалек.

Поважні гості познайомилися з історією Одеської національної наукової бібліотеки – найстаршої публічної книгозбірні України, оглянули експозицію видань польською мовою з фонду відділу рідкісних видань та рукописів, виставку українських перекладів сучасної польської літератури, завітали до відділу мистецтв, ознайомилися із сучасними напрямами роботи та міжнародними проектами бібліотеки.

img_8921-2.jpg img_8913-1.jpg

Варто зазначити, що бібліотека багато років підтримує плідні зв’язки з партнерами з міжнародного культурного співробітництва – Генеральним консульством Республіки Польща в Одесі та Одеським ім. А. Міцкевича відділенням Спілки поляків України. Генеральний директор ОННБ Ірина Бірюкова та Генеральний консул Республіки Польща Катажина Солек обговорили перспективи співробітництва в сфері культури.

Пані Генеральний консул залишила на згадку запис у Книзі почесних гостей бібліотеки.

Бібліотека також дякує поважним гостям за дарунки – книги з історії Польщі, які поповнять фонд ОННБ.

img_8873-1.jpg img_8899-2.jpg

Створено: 14.09.2020
Оновлено: 22.09.2020
Переглядів: 1709
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.