Дні Польщі в Одесі. Анонс

unnamed.jpg

2223 червня 2021 р. в рамках співпраці з Генеральним консульством Республіки Польща в Одесі в Одеській національній науковій бібліотеці планується проведення Днів Польщі в Одесі. Мета заходів – ознайомити з культурою та традиціями Польщі мешканців Одеси та гостей міста.

polska-policya-1.jpg 22 червня о 12:00 під час Днів Польщі в Одесі відбудеться презентація проєкту «Польська Полиця», спрямованого на надання доступу до польської літератури в українських бібліотеках і реалізується Посольством Республіки Польща в Україні та Варшавським Інститутом Книги. В урочистій передачі книжок візьме участь Генеральний Консул Республіки Польща в Одесі Катажина Солек та керівник Сектору науково-освітніх програм Посольства Республіки Польща в Україні Ева Матушек-Загата.
zaruskij-foto.jpg 23 червня об 11:00 відбудеться відкриття виставки, присвяченої видатному поляку Маріушу Заруському, громадському діячу, фотографу, художнику, поету і письменнику, моряку і мандрівнику, альпіністу і рятувальнику, який проживав і навчався в Одесі.

Фотопроєкт «Маріуш Заруський» підготовлений на основі архівних фотодокументів Інституту національної пам’яті Республіки Польща та експонується під егідою Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі. Експонати на теми «Дитинство і молоді роки», «Перша любов - Чорне море» та ще багато цікавого чекає на відвідувачів цієї виставки.

Виставку підготовлено Генеральним Консульством Республіки Польща в Одесі разом з Гданьським відділом Інституту Національної Пам’яті Польщі. Під час заходу відбудеться прем’єра біографічного фільму «Маріуш Заруський. Патріот, закоханий у море», створеного Одеським імені А. Міцкевича відділенням спілки поляків України. На заході будуть присутні представники Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі та члени Одеського імені А. Міцкевича відділення спілки поляків України.

Довідки: Наталія Диба, 066-330-74-28

Створено: 23.06.2021
Оновлено: 28.06.2021
Переглядів: 1524
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.