"На Україні є село Долинське..."

8 червня 2019 року в ОННБ під час роботи XX Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбулася презентація книги Володимира Андрійовича Бабієнка та Володимира Володимировича Бабієнка «На Україні є село Долинське : поезія ; Шлях до мільйона : проза», яка вийшла у редакційно-видавничій фірмі "Прес-кур'єр".

На презентації збірника йшла мова про особливості літературної творчості людей, для яких слово не є професією, але яких прагнення реалізувати себе вивело за межі власних професійних інтересів. Саме такими є автори, книжку яких було презентовано. Володимир Андрійович все життя плідно і творчо працював на педагогічній ниві, але творчість, яка не просто живе в ньому, а б’є життєдайним ключем, врешті-решт вилилася в чудові вірші.

Творча особистість відчуває постійну потребу в самовираженні. І ця потреба змушує людей багатьох спеціальностей випробовувати свої сили в живописі, поезії, художній прозі та публіцистиці, в експериментуванні, подорожах. Особливо це притаманно лікарям, оскільки їх професійна діяльність скута регламентами лікування, стандартами та інструкціями, що обмежує їх творчі поривання. Володимир Володимирович — академік АН вищої освіти України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри гігієни та медичної екології Одеського національного медичного університету. Лікар вищої категорії, фахівець у галузі профілактичної медицини. Член Національної спілки художників України, заслужений художник України. Володимир Володимирович в одному з інтерв'ю казав: «Мистецтво - світле явище в моєму житті. Це - моє самовираження».

У презентації взяли участь: Бурчо Йосип Олександрович, головний редактор редакційно-видавничої фірми «Прес-кур'єр» (м. Одеса), член Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України; Колодінський Сергій Борисович, доктор економічних наук, доцент, професор Одеської державної академії будівництва і архітектури. Привітала авторів з виходом нової книги Галина Вікторівна Лекарева-Нікітіна - член Національної спілки художників України, віце-президент Союзу мариністів Одеси, член Міжнародного Союзу художників «Мистецтво без кордонів», учасник, лауреат і дипломант багатьох престижних республіканських і міжнародних виставок, конкурсів та фестивалів.  

Серед гостей презентації були присутні:  Боган Сергій Міхайлович, кандидат історічних наук, доцент МАУП, завідувач відділу Одеського історіко-краєзнавчого музею, колеги Володимира Володимировича Бабієнка по Одеському національному медичному університету. На захід також завітали науковці, художники, гості XX виставки-форуму «Українська книга на Одещині», читачі ОННБ, бібліотекарі м. Одеси, небайдужі до історії свого краю, одесити.

babienko1-1.jpg babienko2-1.jpg
babienko3-1.jpg galina_viktorovna_lekareva-nikitina.jpg

 

 

Створено: 13.06.2019
Останнє оновлення: 21.06.2019
Переглядів: 669




© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.