Презентація книг Миколи Сенченка

У рамках Інтелект-форуму та ХХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбулась презентація книг серії «Четверта світова латентна війна»: «Невидима війна: психофізична зброя» та «Невидима війна: геофізична зброя»дослідницького доробку Миколи Івановича Сенченка, директора Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова», доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата премії імені І.Франка, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України/

1.jpg

Автор – Микола Сенченко, підкреслив високу місію виставки-форуму та детально зупинився на власних багаторічних дослідженнях, що стали основою презентованих книг.

У обговоренні нових видань взяли участь: Ірина Коломиєць, кандидат психологічних наук, доцент МАУП; Андрій Поспєлов, доцент, кандидат історичних наук; Михайло Дейч, журналіст та ін.

На сам кінець заходу автор відповідав на запитання, ділився творчими планами і спілкувався з прихильниками його творчості та відвідувачами презентації.

3.jpg 4.jpg

 

Створено: 13.06.2019
Переглядів: 505
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.