"Одеський пейзаж" Володимира Кабаченка. Анонс

9 червня 2019 р. об 11.30 в Одеському художньому музеї в рамках ХХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбудеться презентація книги «Одеський пейзаж: пряма мова» художника Володимира Кабаченка, викладача художньо-графічного факультету ПНПУ ім. К.Д. Ушинського, члена НСЖУ та НСХУ.

1.jpg 2.jpg

Актуальність пейзажної тематики для одеської мистецької школи була і є незаперечною від часів її заснування. За влучним висловом автора “пейзаж формує художника – художник формує пейзаж”, тому цікаво вникнути у цю філософему крізь творчість митців, що вже стали «візитною карткою» у культурної палітри Південного краю. Твори Альбіна Гавдзинського, Юрія Єгорова, Андрія Коваленка, Вадима Кучер-Куцана, Миколи Шелюто, яким автор присвятив свою книгу, займають гідне місце у музейних і приватних колекціях України і далеко за її межами.

Видання містить чудовий образотворчий ряд, інтерв’ю, спогади, роздуми, навіть вірші, які Володимир Кабаченко збирав починаючи з 2006 року.

Видання було здійснене за підтримки голови громадської організації «Український клуб Одеси» Наталії Чайчук, відомого культуролога, україніста, мецената (за її підтримки свого часу побачили світ такі  видання: «Лариса Дем’янишина», «Від “макаронів” до графічного дизайну», «Головков Герасим Семенович, 1863-1909. Життєпис» та інші, що збагатили культурну мапу Одеського краю).

 

 

Створено: 05.06.2019
Оновлено: 08.07.2019
Переглядів: 1157
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.