Презентація фотокниги «Донбас і Мирні». Анонс

baner-1-1.jpg

8 червня 2019 р. об 11.00 під час проведення Інтелект-форуму, складовою якого є XX Всеукраїнська виставка-форум, у відділі рідкісних видань та рукописів ОННБ (ІІ поверх) відбудеться презентація фотокниги «Донбас і Мирні» (Київ : Саміт-книга, 2018), виданої Фондом Ріната Ахметова.

Фотокнига - літопис страшних подій, які в наші дні відбуваються в центрі Європи. Її герої - поранені діти, які чули вибухи снарядів і бачили загибель близьких людей; люди похилого віку, що втратили рідних і залишилися жити в напівзруйнованих будинках; школярі та вчителі, які навчаються і працюють в умовах бойових дій. Це книга про війну і мирних жителів, про зруйновані оселі й обвуглені надії; про те, як люди виживають з надією на мир.

Одеська національна наукова бібліотека стане другою з 12 національних бібліотек країни, де з книгою «Донбас і Мирні» зможе ознайомитися кожен охочий.

Під час заходу відбудеться урочиста передача Одеській національній науковій бібліотеці кількох примірників видання.

Шановні друзі, запрошуємо!

Створено: 04.06.2019
Оновлено: 21.06.2019
Переглядів: 705
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.