Творча зустріч з Володимиром Рутківським

7 червня 2019 року о 12.00 під час проведення Інтелект-форуму, в рамках XX Всеукраїнської виставки-форуму “Українська книга на Одещині” у приміщенні залу презентацій (1-й поверх адміністративного корпусу) відбудеться творча зустріч з українським письменником, членом Одеської обласної організації Національної спілки письменників України, лауреатом Національної премії імені Т.Шевченка, Володимиром Рутківським.

rutkivskiy1.jpg

Під час зустрічі буде проведена презентація історичного роману «Сині Води» в новій редакції (Київ : А-ба-ба-га-ла-ма-га, 2019) та збірника поезій «Голоси» (Одеса :Друк Південь, 2019).

Історичний роман «Сині Води» – це широке полотно, на якому живуть, діють, воюють, захищаючи рідну землю від татарської навали, всі ті, хто витворив непокірне, непідступне, шляхетне нутро українства. Саме наші пращури, а не Дмитро Донський, були першими в світовій історії, хто розгромив татаро-монгольську орду. Саме синьоводська перемога підірвала могутність Золотої Орди і поклала початок звільненню східнослов’янських народів від її іга.

Збірник вибраних поезій «Голоси» – це остання на сьогодні книга віршів Володимира Рутківського. Протягом всього свого життя, створюючи широкі історичні полотна, Рутківський писав вірші. В його віршах – рідна Черкащина, українські села, дорогі йому люди, що все життя працюють на рідній землі. Поет з любов’ю пише про кожне дерево, кожну стеблину трави, кожне звірятко, яке коли-небудь траплялося на його шляху. Рутківський – рідний колосок на щедрій поетичній ниві України, який своєю творчою працею прикрашає і зміцнює українську літературу.

До цієї зустрічі підготовлена книжково-ілюстративна виставка творів Володимира Рутківського, а також літератури про його життєвий та творчий шлях.

 

golosi-1.jpg sini-vodi.jpg
Створено: 04.06.2019
Оновлено: 21.06.2019
Переглядів: 865
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.