Принц Джованни из города Альба Лонга. Анонс

7 червня 2019 о 11:00 під час проведення інтелект-форуму у приміщенні Одеської обласної бібліотеки для дітей ім. В. Катаєва відбудеться презентація книжки «Принц Джованни из города Альба Лонга» за участі автора – Дмитра Арутюнова. У презентації візьме участь Андрій Арутюнов — художник-ілюстратор, аніматор.

Автор у своїй книзі розповідає про життя та пригоди принца Джованні зі стародавнього міста Альба Лонга. Головна тема історичної повісті-казки — надійність домашнього вогнища, необхідність дбайливо ставитися до природи. Разом з тим кинуто виклик підступності, хитрощам і зрадництву. У серцях героїв є місце для любові і ненависті, щастя, відчаю і надії... Це неймовірна життєва історія справжньої дружби, яка здатна перемогти світ зла.

Чекаємо вас у приміщенні читального залу Одеської обласної бібліотеки для дітей ім. В.Катаєва, (вул. Преображенська, 64). Під час презентації пройде Електронна демонстрація ілюстрацій до видання. 

d_arutyunov_ris2_002_1.jpg d_arutyunov_ris2_002_2.jpg
Створено: 03.06.2019
Останнє оновлення: 21.06.2019
Переглядів: 208© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.