Презентація видавничого центру "Оріон". Анонс

kollag.jpg orion.jpg

7 червня 2019 р. в 13.30 під час роботи Інтелект-форуму, складовою якого є XX Всеукраїнська виставка-форум, у приміщенні Одеської загальноосвітньої школи № 37  І-ІІІ ступенів   Одеської  міської  ради (вул. Софіївська, 26)  відбудеться презентація Українського освітянського видавничого  центру  "Оріон.

Сьогодні УОВЦ "Оріон" — це десятки компетентнісно зорієнтованих підручників і посібників та сучасних інтегрованих атласів для початкової, середньої і профільної школи, що кожного року стають переможцями Всеукраїнського конкурсу підручників і за якими навчаються сотні тисяч українських школярів.

Український освітянський видавничий центр "Оріон", що працює на освітянському просторі України з 2015 року, ставить собі за мету втілювати в підручники і посібники кращі ідеї компетентнісно і особистісно зорієнтованого навчання; доводити, що європейська освіта в Україні твориться сьогодні й зараз спільними зусиллями вчених, методистів, учителів, видавців, учнів, батьків, усієї освітянської спільноти.

Чи можуть допомогти підручники стати успішними і щасливими: секрети, питання і пошуки відповідей від видавництва "Оріон". Саме про них піде мова на презентації. Саме за цими підручниками  вже зараз навчаються сотні тисяч українських школярів. Тому разом з цією продукцією формуємо, виховуємо і навчаємо успішних і відповідальних, обізнаних і щасливих громадян нашої країни! 

 

Підручники і посібники від видавництва "Оріон" вчать  думати, діяти і мріяти!

Приходьте і переконайтеся!

7 червня 2019 року в 13.30 за адресою: м. Одеса, вул. Софіївська, 26    

Одеська загальноосвітня школи № 37  І-ІІІ ступенів  Одеської  міської  ради

Прес-реліз

 

Створено: 03.06.2019
Переглядів: 896
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.