Інтелект-форум – 2019. Прес-конференція

1-1.jpg

Учасники прес-конференції (зліва на право): Ольга Бєльницька, Ірина Бірюкова, Тетяна Щурова

30 квітня 2019 року в прес-центрі «Паритет» відбулася перша прес-конференція, присвячена Інтелект-форуму, який стартує в Одеській національній науковій бібліотеці 7 червня 2019 р.
У програмі Інтелект-форуму – XX Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» та Бібліосаміт, одним із основних заходів якого буде круглий стіл «Інноваційна діяльність бібліотек України: стратегії розвитку в інформаційному суспільстві».

Цього разу більше уваги було приділено книжковому святу. Започатковану у 2000-му році виставку-форум проводять Міністерство культури України, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів і Одеська національна наукова бібліотека за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Українського інституту книги, Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова». Її мета – збереження та примноження духовного й культурного надбання українського народу, виховання культури читання та любові до української мови на кращих зразках вітчизняної літератури.


Прес-конференцію відкрила Ірина Бірюкова, генеральний директор ОННБ, голова оргкомітету ХХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині». Вона розповіла про проект Інтелект-форуму та новації, передбачені в його заходах.
Ольга Бєльницька, заступник генерального директора ОННБ з бібліотечної роботи, заслужений працівник культури України, заступник голови оргкомітету ХХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», розповіла про вітчизняні видавництва, які представлятимуть свою продукцію на виставці-форумі, та детальніше зупинилась на літературних новинках для дітей та молоді.  Про цікаві видання, що вийшли на теренах України та надійшли до ОННБ на конкурс «Краща книга виставки-форуму 2019», а також про традиційний конкурс читацьких рецензій «Замовте слово про книгу», що проходить у рамках книжкового свята, розповіла Тетяна Щурова, завідувач відділу мистецтв ОННБ, заслужений працівник культури України, член оргкомітету XХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».


2.jpg

ТК «Первый городской». 30.04.2019

Перше міське радіо 102.7 FM у програмі: Код доступу. 30.04.2019

Медіагрупа ГЛАС у рубриці: Вісті Одеса. 30.04.2019

Створено: 02.05.2019
Переглядів: 950
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.