← Література з питань права (за січень 2021 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Спеціальне кримінальне провадження в Україні : наук.-практ. посіб. / Антон Володимирович Столітній, Олег Вячеславович Баулін, Микола Іванович Бортун, Вікторія Миколаївна Валентій-Гезун, Олексій Валерійович Геселев ; за заг. ред. Антон Володимирович Столітній. – Вид. 2-ге, допов. та перероб. – Київ : Норма права, 2020. – 319 с.

Анотація

В оновленому науково-практичному посібнику з позицій забезпечення верховенства права, змагальності сторін, права на захист та інших засад кримінального провадження, міжнародних стандартів і практики Європейського суду з прав людини розглянуто підстави для початку і особливості здійснення спеціального досудового розслідування, порядок спеціального судового провадження та питання виконання судових рішень, постановлених за відсутності обвинуваченого.

Видання розраховане на співробітників органів прокуратури, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, Національної поліції та інших органів правопорядку, суддів адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів, здобувачів, студентів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінального судочинства.